CellnCMS
X
X
Bilet Sınıfı

Kurumsal Bilgi

1996 yılında kurulmuş olan Beytur Turizm Seyahat Ticaret Limited Şirketi  Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB’ın 1020 belge no lu üyesi olup aynı zamanda Uluslararası Havayolları Birliğinin de IATA – 88212320 no lu üyesidir.

 

TOPLANTI ve KONGRE ORGANİZASYONLARI


Firmanızın ihtiyacı olan toplantı, kongre ve konferans ile ilgili bütün ayrıntıları sizden talep edip, detaylı bir çalışma sonucunda teklifini size sunar.

 

Teklif aşamasından projenin sonuna kadar sizi temsil etmenin vermiş olduğu sorumluluk duygusuyla hareket eder. Hem sizin hem de misafirlerinizin rahatı ve mutluluğu için bütün ekibi ile her zaman yanınızda olur. Projenin tedarikçileri ile birlikte arzu edilen hedefe varmanız için üst seviyede hizmet sunar.

 

KÜLTÜREL ve MOTİVASYON GEZİLERİ


Firmanızın beklentileri doğrultusunda, yurt içi ve yurt dışında proje organizasyonları tasarlar. Kurumunuzu temsil eden etkinliklerinizde sizin hedeflediğiniz amaca uygun çözüm tasarlayarak, firmanızın saygınlığını korur. Şirketinize, kurumsal seyahatleriniz ile ilgili her türlü çözümü sunan Beytur Turizm, iş ortakları ile birlikte koordineli yürüttüğü çalışmaların sonucunda sizin işinizi kolaylaştırıp daima yanınızda olur.

 

BİLET SATIŞI


Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliğinin (IATA - 88-212320 0) üyesi olan diğer şirketimizle birlikte kurumsal firmalarımıza 24 saat hizmet verebiliyoruz. Türkiye ve dünyada birçok havayolu şirketi ile çalışıp bütün alternatifleri misafirlerimize sunabiliyoruz. Tecrübeli kadromuz ve bu sektördeki bilgi birikimimiz ile işinizi kolaylaştırıyoruz.

 

Online olarak 7/24uçak bileti satışı yaptığımız www.biletsorun.com sitemizle sizlere daha kaliteli ve sürekli hizmet vererek dünyada saat farkı olmadan hizmet sağlıyoruz.

 

Amadeus , Galileo ve Worldspan ile IATA üyesi uluslararası hava yollarının online rezervasyon ve biletleme hizmetlerinin ile birlikte aşağıdaki hizmetleri de sunabilmektedir.

 

·       Bütün hava yollarının ücret ve saat karşılaştırmaları

·       En uygun ücreti bulma, yedek yazma ve takip etme

·       Aylık hesap dökümü hizmeti

·       Şirketinizin hava yolları ile anlaşmalarının takibi

·       Müşterilerin data bilgilerinin muhafaza edilmesi, koltuk seçimi ve millerin işlenmesi

·       Rezervasyonların ve biletlerin e-posta ile gönderilmesi

·       Grup biletleri rezervasyonları, konfirmasyonların ve takibi 

 

TATİL PAKETLERİ


·       Yurt içi tatil olanakları

·       Yurt dışı paketleri

·       Balayı turları

·       Kültür turları

·       Cruise turları

(Türkiye’deki birçok operatör ile çalışmaktayız)

 

OTEL REZERVASYONLARI


Dünyanın bir çok ülkesine online rezervasyon sistemlerimizle herhangi bir şehirde ve istediğiniz konumda bütçenize uygun otel alternatiflerini size verebiliyoruz. Ön rezervasyon, konfirmasyon ve ödeme takibini yapıyoruz. Türkiye’deki şehir otellerinin hepsi ile direkt çalışıyoruz.

 

Konaklama bitiminde faturanızı adrese teslim ediyoruz.

 

VİZELER


Kendi elemanlarımızla misafirlerimizin vize işlemlerini takip ediyoruz.

 

Avrupa ülkeleri, Çin, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai… başta olmak üzere bütün ülkeler için evraklar bize ulaştıktan sonra gerekli randevuları alıp, formları doldurup randevu gününde şahsi başvurularda konsolosluğun önünde sizinle buluşup içeri girmenizi sağlıyoruz. Şahsi başvuru zorunluluğu olmayan vizeler için başvuruları biz yapıp pasaport size teslim edilene kadar işlemleri takip ediyoruz.

 

REFERANSLARIMIZ


·       BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SOSYAL PROJELER

 

·       GENOMED SAĞLIK HİZTLERİ A.Ş.

 

·       LSG SKY CHEFS HAVACILIK A.Ş

 

·       DUBAİ STAR SİGORTA A.Ş.

 

·       TEM YÖNETİM GELİŞTİRME A.Ş.

 

·       STANDART POMPA A.Ş.

 

·       AKIM METAL A.Ş.

 

·       ÖZYURTLAR İNŞAAT A.Ş.

 

·       TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

 

·       GEDAŞ MENKUL DEĞERLER A.Ş.

 

·       EMLAK PLANLAMA VE PROJE A.Ş.

 

·       KENT OTOMOTİV A.Ş.

 

·       ELMAS DIŞ TİCARET A.Ş.

 

·       FORMA MAKİNA

 

·       TÜRK KÜLTÜR VAKFI